Galaxy TabPro S – notebook i tablet w jednym urządzeniu

Nowy tablet Samsunga powstał w ścisłej współpracy z Microsoftem

Galaxy TabPro S to pierwszy na rynku tablet z systemem Windows z ekranem Super Amoled. Tablet jest wyposażony w ekran wielodotykowy o zwiększonym kontraście kolorów z 94‑procentowym odwzorowaniem naturalnych barw. To także pierwszy tablet z systemem Windows, który obsługuje zaawansowane technicznie połączenia LTE Cat 6.

Samsung twierdzi, że urządzenie można w pełni naładować w zaledwie 2,5 godziny. Po naładowaniu można uzyskać nawet 10 godzin pracy. Galaxy TabPro S wyposażono w najnowszej generacji procesor Intel Core M przeznaczony dla pasywnie chłodzonych tabletów typu 2w1. Zużycie energii kształtuje się na poziomie 4,5 W.

Tablet Galaxy TabPro S można bez problemu nosić ze sobą przez cały dzień (grubość urządzenia wynosi 6,3 milimetra, a ciężar to tylko 693 gramy). Etui z pełnowymiarową klawiaturą zmienia tablet w gotowy do pracy notebook. Elastyczny zawias zapewnia wygodę pracy i optymalne kąty widzenia w każdych warunkach użytkowania. Ponadto złącze Pogo na klawiaturze Galaxy TabPro S eliminuje konieczność jej oddzielnego parowania lub ładowania.

Galaxy-Tab-S-Pro

Krzysztof Michał Jóźwiak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.